Zmieniamy się dla was

Nasza biblioteka szkolna zmienia się dla Was. Wszystko za sprawą pozyskanych funduszy z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. W czytelni powstaje kącik relaksu. Jest już zakupiona sofa. Niebawem pojawią się wygodne pufy. Regały zapełniają się kolejnymi nowościami. Wśród wprowadzonych już do systemu książek znalazły się książki z cyklu: „Ale historia…”, które w humorystyczny sposób przekazują fakty i ciekawostki historyczne. Wśród pozycji historycznych znalazły się także: „Historia w komiksie”, „Krótka historia Europy”, czy np. „Najmłodsi bohaterowie. Historia polskich dzieci X-XXI wieku”. Prócz tego, nadeszły zamówione książki  fantastyczne, obyczajowe oraz  całe mnóstwo książek detektywistycznych i nie tylko. Więcej znajdziecie w galerii. Zapraszam do wypożyczania. Do zobaczenia w kolejnej porcji nowości bibliotecznych.

Nauczyciel bibliotekarz