Uwaga konkurs!!!

Drodzy uczniowie, Drodzy uczniowie, rodzice, absolwenci i przyjaciele naszej szkoły!

Ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać bon do sieci sklepów EMPIK. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na pytanie:

W którym roku pojawił się w naszej szkole Tadeusz?

Oczywiście chodzi o rzeźbę Tadeusza Kościuszki, która znajduje się w naszej szkole na parterze. Odpowiedzi można udzielać w komentarzach lub poprzez wrzucenie kartki z odpowiedzią (oraz swoimi danymi) do specjalnego pudełka, które stoi przy naszym Tadeuszu. Wśród poprawnych odpowiedzi (zarówno udzielonych online, jak i na kartkach) zostanie wylosowany zwycięzca.  Jeśli nie będzie poprawnej odpowiedzi- zwycięzcą zostanie osoba, która poda najbardziej zbliżoną datę. Każdy może oddać tylko jeden głos. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 października 2024r.