Jesienne Mistrzostwa Głogowa w LA –  V Memoriał A. Krawczyka –duże sukcesy naszej reprezentacji -indywidualnie i drużynowo

Dnia 20.09.2024r reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Jesiennych Mistrzostwach Miasta Głogowa w LA – VI Memoriał A. Krawczyka. Rywalizacja odbywała się w konkurencjach biegowych (60m, 200m, 600m i 1km) w dwóch kategoriach wiekowych.

Skład naszej reprezentacji:  Trzybulska Martyna, Ściak Aleksandra, Grzelak Dominika, Hanna Grobelna, Lena Tomaszewska, Roksana Lipińska, Julia Urbaniak, Emilia Bedynek, Laila Lechwar, Grzelak Wiktor, Kuca Wojciech, Kaliszewski Marcel, Szymon Król, Przygodzki Dawid, Goliczewski Patryk, Yevhen Safronov, Kaliszewski Marcel, Marcel Muras,

Pierwszych trzech zawodników i zawodniczek z każdej konkurencji zostało nagrodzonych medalami. Nie zabrakło w tym gronie także naszych przedstawicieli:

Martyna Trzybulska – III miejsce w biegu na 200m.

Martyna Trzybulska – III miejsce w biegu na 60m.

Emilia Bedynek – I miejsce w biegu na 600m

Roksana Lipińska – I miejsce w biegu na 600m

Hanna Grobelna – III miejsce w biegu na 600m

Marcel Muras – I miejsce w biegu na 60m

Marcel Kaliszewski – III miejsce w biegu na 200m

Ponadto w klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła bardzo wysokie II miejsce, ustępując tylko Szkole Podstawowej nr 10, która drużynowo zajęła I miejsce.

Całej naszej reprezentacji GRATULUJEMY i życzymy dalszych SUKCESÓW!!!