Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Jest to Święto całej Szkoły.

W naszej szkole uczciliśmy ten dzień uroczystą akademią. W części oficjalnej Dyrektor szkoły pani Anna Kubaczka powitała wszystkich zgromadzonych, złożyła serdeczne życzenia oraz podziękowania wszystkim pracownikom szkoły, za trud wkładany w kształcenie i wychowanie. Życzenia i podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły złożył także Przewodniczący Rady Rodziców.

Część artystyczna przygotowana została przez uczniów klasy IVa oraz Samorząd Uczniowski.

Było wesoło i humorystycznie, muzycznie i tanecznie. Podczas uroczystości wystąpił szkolny chór Fermata, szkolny zespół taneczny Szósteczki oraz nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III zaprezentowali się w tańcu.

Nie zabrakło słów wdzięczności i podziękowań, padły słowa przeprosin i bardzo, ale to bardzo dużo życzeń….