Włączamy się w pomoc osobom potrzebującym, dotkniętym skutkami powodzi – wraz z SP 14 i Zespołem Szkół im. Jana Wyżykowskiego

Jako społeczność Szkoły Podstawowej nr 6 chcemy włączyć się w pomoc osobom potrzebującym wsparcia, dotkniętych skutkami powodzi. Pomoc zainicjowały Szkoła Podstawowa nr 14 i Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie, w porozumieniu z Posłem Łukaszem Horbatowskim.

Pragniemy zachęcić do włączenia się w akcję. Można przynosić wszystko, co będzie potrzebne ludziom, którzy stracili dorobek życia i potrzebują praktycznie wszystkiego.

Można przynosić wodę, żywność o długim terminie przydatności do spożycia, koce, śpiwory, ręczniki, nową odzież, środki higieniczne i środki czystości, sprzęt ułatwiający uprzątanie zniszczonych budynków, myślę, że zwierzęta też są ze swoimi opiekunami i też potrzebują pomocy.

Dary można przynosić od 19 września do szatni, sali 23, biblioteki, świetlicy. Klasy 1-3 do wychowawców. Koniecznie proszę o dołączenie karteczki z imieniem, nazwiskiem, klasą.

Zachęcamy do pomocy!!!

Koordynator Szkolnego Wolontariatu Joanna Radzieja